Kuchynský nôž Opinel Les Forgés 1890 Chef 17 cm
Kód: 002285
Opinel Les Forges 1890 Small Chef 17cm 002285 1
Loading...

Kuchynský nôž Opinel Les Forgés 1890 Chef 17 cm

Kód: 002285

Kuchársky nôž francúzskej značky Opinel zo série Les Forges 1890. Nože Opinel Les Forges 1890 sú najvyššou kvalitatívnou radou od Opinelu. Tieto nože sú kované z jedného kusu nerezovej ocele X50CrMoV15. Jedná sa o takzvané integrálne nože, ktoré majú čepeľ, bolster rukoväte aj tŕň čepele vyrobené z jedného kusu ocele. Tieto nože sú neobyčajne pevné, odolné, perfektne vyvážené a ponúkajú výborné rezné vlastnosti. Rukoväť zo stabilizovaného bukového dreva tmavej farby. Kuchársky nôž so širokou a mierne zakrivenou čepeľou ktorá zabezpečuje rýchle a efektívne krájanie zeleniny, byliniek alebo aj mäsa. Tento typ noža by nemal chýbať v žiadnej kuchyni.

Detailné informácie

Skladom
8.4.2025
TIP! Nakúpte do 13:00 a vašu objednávku odošleme ešte dnes.
Môžeme doručiť do Možnosti doručenia Strážiť
€120 €97,56 bez DPH

Služby Kniland Partneri

Nákupom tohto produktu získate zľavu na:

Máte účet? Máme pre vás zľavy.

Zaregistrujte sa teraz a získajte zľavu 2 %. Prihlásení zákazníci vidia cenu už s vernostnou zľavou.

Registrácia

Zákaznická podpora

Zavolajte nám každý pracovný deň od 8:00 do 16:30

Rýchla doprava
Rýchla doprava
Zásielky doručujeme do 2 pracovných dní.
Tovar skladom
Tovar skladom
Produkty máme okamžite dostupné vo vlastnom sklade.
Vernostné zľavy až do 10%
Vernostné zľavy až do 10%
Pre registrovaných zákazníkov. Okamžitá zľava 2% po registrácií.
Záruka originality
Záruka originality
Nakupujeme priamo od výrobcov alebo oficiálnych distribútorov.

Podrobný popis

Kuchársky nôž francúzskej značky Opinel zo série Les Forges 1890. Nože Opinel Les Forges 1890 sú najvyššou kvalitatívnou radou od Opinelu. Tieto nože sú kované z jedného kusu nerezovej ocele X50CrMoV15. Jedná sa o takzvané integrálne nože, ktoré majú čepeľ, bolster rukoväte aj tŕň čepele vyrobené z jedného kusu ocele. Tieto nože sú neobyčajne pevné, odolné, perfektne vyvážené a ponúkajú výborné rezné vlastnosti.

Rukoväť zo stabilizovaného bukového dreva tmavej farby, ktoré má oproti bežnému drevu zvýšenú odolnosť voči vlhkosti.

Čepeľ dĺžky 17 cm je vyrobená z jedného kusu kovanej nerezovej ocele X50CrMoV15. Kovanie ocele prebieha zahorúca (1200 °C). Čepeľ je hrubá 3 mm a ponúka vynikajúce rezné vlastnosti. Uhol ostrenia čepele je 30° (15° z každej strany).

Využitie: kuchársky nôž so širokou a mierne zakrivenou čepeľou ktorá zabezpečuje rýchle a efektívne krájanie zeleniny, byliniek alebo aj mäsa. Tento typ noža by nemal chýbať v žiadnej kuchyni.

Údržba: odporúčame ručné umývanie so saponátom vo vlažnej vode. Nôž nie je vhodný do umývačky riadu.

Nože Opinel

Nože Opinel sa vyznačujú vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a jednoduchým nadčasovým dizajnom ktorý si získal množstvo priaznivcov. Výroba prebieha v Savojských Alpách vo Francúzsku, kde sa nože zároveň ručne kompletizujú a brúsia. História Opinel siaha až do roku 1980, kedy Joseph Opinel vyrobil svoj prvý nôž a jej tradícia pokračuje dodnes. S ohľadom na ekológiu 95% použitého dreva pri výrobe rukovätí pochádza práve z Francúzska a dováža sa len drevo na výrobu luxusných sérii prípadne darčekových nožov. Čepele nožov sú vyrábané zo švédskej nerezovej ocele Sandvik 12C27 alebo z uhlíkovej ocele XC90. Zárukou bezpečnosti je poistka Viroblock.

Dodatočné parametre

Druh kuchynského noža: Kuchársky nôž (Chef)
Druh ocele: Nerezová oceľ
Materiál čepele: X50CrMoV15 (1.4116)
Materiál rukoväte: Drevo
Celková dĺžka: 30 cm
Dĺžka čepele: 17 cm
Dĺžka čepele (od - do): 15,00 - 19,99 cm
Hrúbka čepele: 3 mm
Hmotnosť: 185 g
Tvrdosť čepele: 56 - 57 HRC
Povrchová úprava čepele: Satin
Výbrus: Plochý
Krajina pôvodu: Francúzsko
Všetky parametre
Produkt nájdete v tejto kategórii
Kuchárske nože (Chef)
0,0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Nože Opinel sa vyznačujú vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a jednoduchým nadčasovým dizajnom ktorý si získal množstvo priaznivcov. Výroba prebieha v Savojských Alpách vo Francúzsku, kde sa nože zároveň ručne kompletizujú a brúsia. História Opinel siaha až do roku 1890, kedy Joseph Opinel vyrobil svoj prvý nôž a jej tradícia pokračuje dodnes.

S ohľadom na ekológiu 95% použitého dreva pri výrobe rukovätí pochádza práve z Francúzska a dováža sa len drevo na výrobu luxusných sérii prípadne darčekových nožov. Čepele nožov sú vyrábané zo švédskej nerezovej ocele Sandvik 12C27 alebo z uhlíkovej ocele XC90. Zárukou bezpečnosti je pri vyšších modeloch poistka Viroblock.

Mohlo by Vás zaujímať
 

 150+ rezbárskych makiet a zľava 5 % na prvý nákup.

Prihláste sa k odberu noviniek. Zľavu dostávate automaticky za prihlásenie.
 

Vaša e-mailová adresa je u nás v bezpečí.
Zásady zpracovania osobnýh údajov

 
 

Ďakujeme

Zadanú e-mailovou adresu ešte prosím potvrďte vo Vašíej schránke.