Nôž Opinel N°113 Natural Serrated
Kód: 001918
Opinel 001918 n113 Natural serrated 1
Loading...

Nôž Opinel N°113 Natural Serrated

Kód: 001918

Nôž so zúbkovaným ostrím z nerezovej ocele. Rukoväť bukové drevo. Čepeľ 10 cm, ideálne krájanie varených vajec, paradajok.

Detailné informácie

Skladom
14.4.2025
TIP! Nakúpte do 13:00 a vašu objednávku odošleme ešte dnes.
Môžeme doručiť do Možnosti doručenia Strážiť
€9 €7,32 bez DPH

Služby Kniland Partneri

Nákupom tohto produktu získate zľavu na:

Máte účet? Máme pre vás zľavy.

Zaregistrujte sa teraz a získajte zľavu 2 %. Prihlásení zákazníci vidia cenu už s vernostnou zľavou.

Registrácia

Zákaznická podpora

Zavolajte nám každý pracovný deň od 8:00 do 16:30

Rýchla doprava
Rýchla doprava
Zásielky doručujeme do 2 pracovných dní.
Tovar skladom
Tovar skladom
Produkty máme okamžite dostupné vo vlastnom sklade.
Vernostné zľavy až do 10%
Vernostné zľavy až do 10%
Pre registrovaných zákazníkov. Okamžitá zľava 2% po registrácií.
Záruka originality
Záruka originality
Nakupujeme priamo od výrobcov alebo oficiálnych distribútorov.

Podrobný popis

Sada nožov Opinel n113 Natural Serrated

Nôž na prípravu konzumácie potravín v prírode. Nôž má zúbkované (serrated) ostrie, a teda je ideálnym nástrojom na prekrajovanie paradajok, varených vajíčok alebo ovocia kiwi. Celková dĺžka noža je 19,5 cm, pričom buková rukoväť tvorí 9,5 cm. Čepeľ noža je vyrobená z nerezovej ocele v dĺžke 10 cm. Dopomôžte si šikovným pomocníkom Opinel 113 Natural pri príprave jedla v prírode a posuňte tak vaše opekačkové, táborové alebo všeobecne dobrodružné zážitky na vyššiu úroveň.

Nože Opinel

Nože Opinel sa vyznačujú vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a jednoduchým nadčasovým dizajnom ktorý si získal množstvo priaznivcov. Výroba prebieha v Savojských Alpách vo Francúzsku, kde sa nože zároveň ručne kompletizujú a brúsia. História Opinel siaha až do roku 1980, kedy Joseph Opinel vyrobil svoj prvý nôž a jej tradícia pokračuje dodnes. S ohľadom na ekológiu 95% použitého dreva pri výrobe rukovätí pochádza práve z Francúzska a dováža sa len drevo na výrobu luxusných sérii prípadne darčekových nožov. Čepele nožov sú vyrábané zo švédskej nerezovej ocele Sandvik 12C27 alebo z uhlíkovej ocele XC90. Zárukou bezpečnosti je poistka Viroblock.

Dodatočné parametre

Druh ocele: Nerezová oceľ
Materiál čepele: Nerezová oceľ
Materiál rukoväte: Drevo
Puzdro: bez puzdra
Celková dĺžka: 19,5 cm
Dĺžka čepele: 10 cm
Dĺžka rukoväte: 9,5 cm
Dĺžka čepele (od - do): 10,00 - 11,99 cm
Hrúbka čepele: 1 mm
Hmotnosť: 23 g
Tvrdosť čepele: 55-57 HRC
Krajina pôvodu: Francúzsko
Všetky parametre
Produkt nájdete v tejto kategórii
Nože na zeleninu a ovocie
0,0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Nože Opinel sa vyznačujú vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a jednoduchým nadčasovým dizajnom ktorý si získal množstvo priaznivcov. Výroba prebieha v Savojských Alpách vo Francúzsku, kde sa nože zároveň ručne kompletizujú a brúsia. História Opinel siaha až do roku 1890, kedy Joseph Opinel vyrobil svoj prvý nôž a jej tradícia pokračuje dodnes.

S ohľadom na ekológiu 95% použitého dreva pri výrobe rukovätí pochádza práve z Francúzska a dováža sa len drevo na výrobu luxusných sérii prípadne darčekových nožov. Čepele nožov sú vyrábané zo švédskej nerezovej ocele Sandvik 12C27 alebo z uhlíkovej ocele XC90. Zárukou bezpečnosti je pri vyšších modeloch poistka Viroblock.

Mohlo by Vás zaujímať
 

 150+ rezbárskych makiet a zľava 5 % na prvý nákup.

Prihláste sa k odberu noviniek. Zľavu dostávate automaticky za prihlásenie.
 

Vaša e-mailová adresa je u nás v bezpečí.
Zásady zpracovania osobnýh údajov

 
 

Ďakujeme

Zadanú e-mailovou adresu ešte prosím potvrďte vo Vašíej schránke.